Izmaiņas pirmsskolas vecuma bērniem

Published by admin on

Obligātajā izglītības vecumā esošie bērni pirmsskolas izglītības programmu klātienē varēs apgūt no 18. maija līdz 19. jūnijam

Olaines novada dome 2020. gada 14. maija sēdē ir pieņēmusi lēmumu, ka Olaines novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un Olaines 1.vidusskolas, Olaines 2.vidusskolas, Olaines sākumskolas pirmsskolas grupās no 18. maija līdz 19. jūnijam obligātajā izglītības vecumā esošie bērni pirmsskolas izglītības programmu var apgūt klātienē, lai sagatavotos mācībām skolā.

Pēc vecāku izvēles bērni obligāto pirmsskolas izglītības programmu var apgūt arī attālināti. Ja bērni neapmeklē pirmsskolas grupas klātienē, lūdzam vecākus sazināties ar savas iestādes administrāciju, lai vienotos par mācību norisi attālināti.

Kā jau iepriekš informējām, šovasar Olaines pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes vasarā netiks slēgtas, darbosies dežūrgrupas, kuras varēs apmeklēt bērni, ja vecākiem nebūs iespēja savus bērnu pieskatīt. Pēc 19. jūnija, izvērtējot situāciju, 5 un 6 gadīgie bērni, tāpat kā visi pārējie pirmsskolas vecuma bērni, nepieciešamības gadījumā varēs turpināt apmeklēt dežūrgrupas.

Ņemot vērā, ka ārkārtējā situācija valstī pagarināta līdz 9. jūnijam, aicinām vecākus būt atbildīgiem pret sevi, savu ģimeni un pārējiem sabiedrības locekļiem un turpināt ievērot piesardzības pasākumus!


Pielikums: “Domes lēmums” [14.05.2020]

Categories: Uncategorized