Aicinām darbā pirmsskolas skolotāju

Published by admin on

Olaines pirmsskolas izglītības iestāde “Magonīte” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

Darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt, pārzināt un īstenot savu pedagoģisko darbu saskaņā ar pirmsskolas izglītības programmu;
  • Nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisku procesu, ņemot vērā katra bērna vecumposma īpatnības, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti;
  • Veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem, lai veicinātu viņu vispusīgu attīstību, veidotu nepieciešamās prasmes un iemaņas;
  • Veikt izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanu un atspoguļošanu, attīstības dinamikas izpēti.

Prasības:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija, atbilstoši MK noteikumiem Nr.569, vai students;
  • latviešu valoda – augstākā pakāpe.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu (EUR 900,00 par 1 slodzi);
  • veselības apdrošināšanu;
  • sociālās garantijas;
  • ceļa izdevumu segšanu.

Vakancei var pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi magonite@olaine.lv, vai zvanot uz tālruni 29150382, 67811300

Categories: Uncategorized